Végzős Bibósainkat Búcsúztattuk

Szeptember 26-án, a Városmajori Szabadtéri Színpadnál került sor a Bibó István Szakkollégium idei diplomaosztójára. Az eseményről készült képek mellett egy végzett szakkollégistánk élménybeszámolóját olvashatjátok.

Idén volt az első, és reméljük az utolsó olyan diplomaosztó, ahol csak egymás szemét láttuk, csak szemmel tudtunk mosolyogni.

A városmajori szabadtéri színpad kiváló helyszíne volt ennek az édes-bús maszkos eseménynek, ami egy évfolyamnyi bibós diplomaátadását, szakkollégista éveik lezárását jelentette.

A hétköznapok során úgy tűnt, sosem jönnek el ezek a pillanatok, de mindenkiről elhangzott, mit jelentett ő a közösségnek és a közösségben, és mindenki átvehette a latinbetűs papírt, amivel bibós alumnusszá vált.

Andris a beszédében pedig felesleges pátosz nélkül, okosan fogalmazta meg mindannyiunk célját a diplomával a kezünkben: kis körben vagy nagyban, de jobbá tenni valamit a világban.